Dobro došli

Dobro došli

na naše nove osvježene stranice

Volonterski centar u zajednici

Volonterski centar u zajednici

projekt je Udruge volontera u godini 2018.

Ukoliko želite na bilo koji način

Ukoliko želite na bilo koji način

pomoći drugim ljudima, kontaktirajte nas putem e-mail adrese, Facebooka ili telefona

obitelj kukec

Nakon božićnih i novogodišnjih blagdana Udruga volontera Nova Gradiška je ponovo u akciji. Za dan 29. siječnja 2013. godine organizirali smo predavanje na temu rješavanja sukoba ili konflikta među bračnim parovima i općenito među ljudima. Gosti predavači su Sandra i Davor Kukec. Davor i Sandra Kukec su koordinatori rada s obiteljima - nedavno su se vratili sa školovanja u SAD-u, gdje su diplomirali savjetovanje i edukaciju na Southeastern Bible College-u. U braku su od 1995. godine i imaju dvoje djece. Trenutačno žive u Zagrebačkom naselju Malešnica. Njihova želja je da pomognu obiteljima u Hrvatskoj. Oni vjeruju da je dobar odnos moguć, usprkos svakodnevnom stresu sa kojim se suočavamo. Predavanje će se održati u Gradskoj vijećnici u utorak, dana 29. siječnja 2013. godine u 18 sati i 30 minuta.