Dobro došli

Dobro došli

na naše nove osvježene stranice

Volonterski centar u zajednici

Volonterski centar u zajednici

projekt je Udruge volontera u godini 2018.

Ukoliko želite na bilo koji način

Ukoliko želite na bilo koji način

pomoći drugim ljudima, kontaktirajte nas putem e-mail adrese, Facebooka ili telefona

engleski predavanje mPozivamo sve zainteresirane građane na besplatni tečaj iz engleskog jezika. Tečaj je prije svega namijenjen za ugostiteljske radnike, sobarice, kuhare, konobare i za osobe sličnih profesija. Tečaj će se održavati ponedjeljkom i četvrtkom od 12 sati i 30 minuta do 14 sati i 30 minuta u prostoru Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u Novoj Gradiški. Tečaj će voditi Barbara i Charles Bennecke. Molimo sve zainteresirane za tečaj da se za više informacija jave na kontakt broj 098 913 01 45.