Dobro došli

na naše nove osvježene stranice

pomoći drugim ljudima, kontaktirajte nas putem e-mail adrese, facebooka ili telefona

I sretna  Nova 2018. godina

I sretna Nova 2018. godina

sve najbolje za blagdane i neka Vam je uspješna ova godina

zajednoUdruga volontera Nova Gradiška osnovana je na sam Dan planeta Zemlje, 22. travnja 2008. godine kao neprofitna, nevladina i nepolitička organizacija građana.

Udruga je dobrotvornog karaktera s ciljem obavljanja humanitarne djelatnosti i besplatne pomoći potrebitima te osiguranja i poboljšanja kvalitete življenja djece, mladih, starijih i nemoćnih osoba, kao i pomoći ustanovama koje se bave odgojem i obrazovanjem djece kao što su vrtići i škole, te socijalnom djelatnošću kao što su domovi za smještaj umirovljenika, bolesnih i nemoćnih osoba.

Promicanjem volonterstva i njegovih vrijednosti, omogućavanjem volonterskog rada svim građanima, Udruga volontera Nova Gradiška doprinosi rješavanju problema, zadovoljavanju potreba i razvoju pojedinaca, grupa, zajednica i društva.

Udruga trenutno okuplja 20 redovnih, 30 podupirućih članova i šest članova podmlatka ispod 18 godina starosti. Udruga surađuje s većim brojem dobrih ljudi koji svojim zalaganjem indirektno sudjeluju u svim aktivnostima Udruge.

Članovi Udruge volontera redovito posjećuju osmero starijih osoba, a nekoliko osoba obilazimo povremeno. Svake godine 4-5 socijalno ugroženih straijih osoba dobije materijalnu pomoć iz sredstava Udruge, ovisno o našim skromnim mogućnostima.

Svi ljudi velikog srca koji na bilo koji način mogu i žele unaprijediti rad naše Udruge slobodno nas mogu kontaktirati putem naših web stranica.
DAJUĆI NAJBOLJE OD SEBE DRUGIMA, IZGRAĐUJEMEO SEBE..:)